02.11.2018

Podnieść się po Radomiaku

Przed Błękitnymi Stargard bardzo trudny mecz wyjazdowy. Po ostatnim fatalnym meczu z Radomiakiem Radom drużyna biało-niebieskich uda się na mecz do będącego na 4 miejscu w ligowej tabeli GKS Bełchatów. Sukcesem w tym meczu może okazać się szybkie zapomnienie o ostatnim meczu, gra na pełnej koncentracji, pewnej obronie i skutecznym w ataku.

GKS Bełchatów jest drużyną własnego boiska. Na własnym stadionie na 7 rozegranych dotychczas spotkań ligowych GKS tylko raz schodził pokonany, a aż 5 razy zwyciężał. Jedyną porażkę GKS doznał 22 września w meczu ze Stalą Stalowa Wola 1:2, tracąc drugą bramkę w 90 minucie meczu. Przed Błękitnymi poprzeczka zawieszona jest więc bardzo wysoko. Zdobyć punkty w twierdzy gospodarzy będzie bardzo ciężko. Wszyscy kibice liczą, że drużyna odbuduje się, udowadniając, że ostatni mecz był tylko nieszczęśliwym wypadkiem przy pracy.

Arbitrem głównym meczu GKS Bełchatów – Błękitni Stargard będzie Pan Dawid Bukowczan z Żywca.

Zapraszamy do obejrzenia tego meczu na żywo w systemie PPV. Bezpośredni link do transmisji:

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/169913-PGE-GKS-Belchatow-KP-Blekitni-Stargard-17-kolejka.htm

29.02.2020, godz. 17:00

GKS KATOWICE

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

KATOWICE

Ostatnie spotkanie

22.02.2019, godz. 12:00

BŁĘKITNI STARGARD

CHEMIK POLICE

0

1

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Hubert Krawczun

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

SPONSOR TURNIEJU BŁĘKIT CUP

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting