30.10.2018

Odrabiamy zaległości. Błękitni - Radomiak

Już jutro 31 października (środa) o godzinie 14:00 Błękitni Stargard rozegrają zaległy mecz ligowy z 14 kolejki spotkań o mistrzostwo II ligi z Radomiakiem Radom. Pierwotnie mecz miał się odbyć 13 października, jednak z uwagi na powołanie jednego z zawodników Radomiaka do młodzieżowej reprezentacji Polski został odwołany.

Błękitni Stargard po ostatnim dobrym wygranym 3:1 meczu z Ruchem Chorzów postarają się powalczyć o kolejne punkty przed własną publicznością. Młody zespół Błękitnych jest w tym sezonie nieobliczalny. Potrafi grać bardzo dobre zawody, ale także zdarzają się czasami nieco słabsze mecze. Z meczu na mecz wydaje się jednak, że zawodnicy Błękitnych rozumieją się coraz lepiej i tworzą dobry zgrany zespół, który może zwyciężyć z każdym.

W meczu z Radomiakiem nasz zespół z pewnością nie będzie faworytem. Radomiak jest jednym z głównych kandydatów do awansu do pierwszej ligi. Obecnie zajmuje bardzo wysokie trzecie miejsce w ligowej tabeli. W minionej kolejce Radomiak zwyciężył na wyjeździe Siarkę Tarnobrzeg 2:0. Błękitni tak jak pisaliśmy wcześniej odprawili z kwitkiem Ruch Chorzów. W drużynie Radomiak gra bramkostrzelny brazylijski napastnik Leândro, który obecnie z dorobkiem 9 strzelonych goli jest liderem klasyfikacji strzelców w II lidze. Radomiak jest drugą siłą ligi jeżeli chodzi o strzelone bramki. W 15 rozegranych meczach piłkarze Radomiaka zdobyli 29 bramek i ustępują minimalnie o 2 bramki zawodnikom lidera Widzewa Łódź. Radomiak także może się pochwalić bardzo dobrą obroną. Dotychczas bramkarz Radomiaka skapitulował tylko 10 razy co daje Radomiakowi również drugie miejsce pod względem straconych goli. Lepszy od Radomiaka jest tylko GKS Bełchatów, który stracił jedną bramkę mniej.

Tradycyjnie osoby, które nie będą w stanie dotrzeć na stadion zapraszamy do obejrzenia bezpośredniej transmisji internetowej w systemie PPV. Koszt transmisji wynosi 12 zł, a dochód zostanie przeznaczony dla klubów.

Bezpośredni link do transmisji

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/169448-KP-Blekitni-Stargard-RKS-Radomiak-Radom-14-kolejka.htm

29.02.2020, godz. 17:00

GKS KATOWICE

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

KATOWICE

Ostatnie spotkanie

22.02.2019, godz. 12:00

BŁĘKITNI STARGARD

CHEMIK POLICE

0

1

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Michał Cywiński

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

SPONSOR TURNIEJU BŁĘKIT CUP

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting