20.10.2018

Pechowa porażka w Częstochowie

Po dwóch zwycięstwach z rzędu niestety nie udało się podtrzymać dobrej serii naszej drużynie. Z dalekiego wyjazdu z Częstochowy wracamy bez punktów. Błękitni Stargard przegrali ze Skrą 1:0.  Wynik nie oddaje gry naszej drużyny, która szczególnie w pierwszej połowie była piłkarsko dużo lepsza od gospodarzy.

Błękitni w pierwszej połowie grali kombinacyjnie i szybko. Długo utrzymywali się przy piłce i stwarzali sporo sytuacji bramkowych. Najlepsze zmarnowali Przemysław Brzeziański i Mateusz Kwiatkowski. W drugiej połowie mecz się bardziej wyrównał. Mecz rozgrywany na sztucznej murawie lepiej wytrzymali zawodnicy Skry.  Nasz zespół z każda minutą oddawał coraz więcej pola gry. Zemściło się to w 80 minucie meczu. Po strzale jednego z zawodników Skry piłkę przed siebie wybił Mariusz Rzepecki, a w zamieszaniu pod bramką najlepiej zachował się Damian Nowak, który z bliskiej odległości wpakował piłkę do naszej bramki, zapewniając swojej drużynie trzy punkty.

W przyszłą sobotę o godzinie 13:00 w Stargardzie dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku. Na stadion przy ul. Ceglanej przyjedzie były Mistrz Polski Ruch Chorzów. Już dziś zapraszamy bardzo serdecznie na to spotkanie. Bilety do nabycia już od poniedziałki za pośrednictwem strony www.bilet.pax.pl lub w siedzibie klubu.

18.11.2018, godz. 13:00