18.10.2018

Wracamy do grania

Po dwutygodniowej przerwie w najbliższą sobotę 20 października o godzinie 15:30 Błękitni rozegrają mecz ligowy ze Skrą Częstochowa. Mecz odbędzie się w Częstochowie na boisku ze sztuczną trawą. Skra jest beniaminkiem drugiej ligi, a większość meczy w tym sezonie z uwagi na brak licencji na własny stadion rozgrywała na wyjazdach.

W czterech dotychczas rozegranych meczach na własnym obiekcie w tym sezonie Skra dwa razy zwyciężała, raz zremisowała i raz przegrała 1:2 z Elaną Toruń. Błękitni do Częstochowy jadą po dwóch wygranych z rzędu Pogonią Siedlce 3:0 oraz Siarką Tarnobrzeg 1:0. W ubiegłym tygodniu nasz zespół pauzował z uwagi na odwołany mecz z Radomiakiem Radom. Skra na wyjeździe zagrała z Widzewem Łódź i na tle głównego faworyta do awansu zaprezentowała się dobrze przegrywając 2:0.

Arbitrem głównym spotkania Skra Częstochowa - Błękitni Stargard będzie Pan Maciej Pelka reprezentujący okręg Piła.

Tradycyjnie zapraszamy na bezpośrednią transmisję wideo z tego spotkania. Mecz będzie transmitowany za pośrednictwem www.tvcom.pl w systemie PPV.

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/169452-KS-Skra-Czestochowa-KP-Blekitni-Stargard-15-kolejka.htm

, godz.

.

.

Miejsce spotkania

.

Ostatnie spotkanie

19.05.2019, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

PGE GKS BEŁCHATÓW

0

0

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Patryk Brzozowski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting