09.10.2018

Odwołany mecz z Radomiakiem !

Informujemy, iż zaplanowany na najbliższą sobotę mecz ligowy Błękitnych Stargard z Radomiakiem Radom został odwołany i odbędzie się w innym terminie. Powodem odwołania meczu był wniosek o przełożenie meczu złożony do Polskiego Związku Piłki Nożnej przez drużynę Radomiaka Radom. Jak podaje oficjalna strona Radomiaka przyczyną przełożenia meczu jest problem z obsadą pozycji bramkarza. Pierwszy bramkarz Radomiaka w ostatnim meczu nabawił się kontuzji, z kolei drugi bramkarz Mateusz Kochalski został powołany na zgrupowanie reprezentacji Polski U-19.

Nowy termin rozegrania tego meczu nie jest jeszcze znany. Prawdopodobnie mecz będzie musiał odbyć się jesienią w środę. Z uwagi na szybko zapadający zmrok i zmianę czasu na zimowy godzina rozegrania meczu będzie przedpołudniowa , zła z punktu widzenia kibica, a także kosztów organizacji tego meczu dla naszego klubu. Odbije się to z pewnością na bardzo niskiej frekwencji .

O nowym terminie rozegrania tego spotkania poinformujemy Państwa w terminie późniejszym. Najbliższy ligowy mecz Błękitni rozegrają więc na wyjeździe w Częstochowie, gdzie 20 października zmierzą się ze Skrą.

, godz.

.

.

Miejsce spotkania

.

Ostatnie spotkanie

01.12.2018, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

ZNICZ PRUSZKÓW

3

2

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Filip Karmański

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting