06.10.2018

Błękitni podbili Tarnobrzeg !

Drugie z rzędu zwycięstwo notują na swoim koncie Błękitni Stargard. Tym razem biało-niebiescy zdobywaj bardzo cenne trzy punkty w Tarnobrzegu pokonując 1:0 miejscową Siarkę. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 85 minucie meczu strzałem z rzutu karnego Przemysław Brzeziański. Błękitni umacniają się w środkowej części tabeli.

Siarka Tarnobrzeg 0-1 Błękitni Stargard

Przemysław Brzeziański 85 (k)

Siarka: 1. Krystian Krupa - 11. Mateusz Janeczko (73, 27. Kamil Kargulewicz), 4. Łukasz Nadolski, 14. Sebastian Duda, 99. Kamil Woźniak - 51. Maksymilian Sitek, 18. Kacper Maik (46, 37. Michał Bierzało), 20. Grzegorz Płatek, 7. Kamil Radulj - 19. Adrian Gębalski (67, 45. Paweł Mróz), 9. Krzysztof Ropski (46, 16. Eryk Galara).

Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki - 18. Wiktor Patrzykąt, 4. Wojciech Błyszko, 4. Mateusz Ogrodowski, 21. Grzegorz Rogala- 16. Błażej Starzycki (75, 6. Filip Karmański), 15. Junpei Shimmura, 7. Michał Cywiński, 23. Mateusz Kwiatkowski, 17. Adrian Kwiatkowski - 10. Przemysław Brzeziański.

żółte kartki: Woźniak, Ropski, Duda, Janeczko, Radulj, Kargulewicz, Bierzało - Brzeziański, Cywiński, Shimmura, Błyszko, M.Kwiatkowski.

sędziował: Damian Gawęcki (Kielce).

Mecz w Tarnobrzegu nie należał do najładniejszych. Kibice zobaczyli wiele ostrych zagrań, czego konsekwencją było aż 12 żółtych kartek (7 dla zawodników Siarki i 5 dla zawodników Błękitnych) pokazanych przez arbitra głównego Damiana Gawęckiego. Mecz toczył się głównie w środkowej części boiska, a akcje zarówno jednych jak i drugich kończyły się w okolicach pola karnego. Gdy wszystko wskazywało, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem w 84 minucie meczu w polu karnym gospodarzy sfaulowany został Adrian Kwiatkowski. Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Przemysław Brzeziański, który pewnym strzałem zapewnił Błękitnym trzy punkty.

W przyszłą sobotę 13 października o godzinie 15:00 Błękitni na własnym stadionie będą podejmować zespół Radomiaka Radom.

27.10.2018, godz. 13:00