27.09.2018

Do trzech razy sztuka

W sobotę 29 września o godzinie 15:00 Błękitni Stargard rozegrają trzeci z rzędu mecz przed własną publicznością. Dwa ostatnie mecze nie należały do udanych i zakończyły się porażką Błękitnych. Do Stargardu przyjedzie Pogoń Siedlce. Będzie to kolejna szansa na zmazanie ostatniej fatalnej serii meczów w wykonaniu naszej drużyny. Zwycięstwo w tym meczu pozwoli złapać oddech i optymistycznie spojrzeć w przyszłość. Ewentualna porażka zepchnie Błękitnych do strefy spadkowej.

Błękitni ostatni raz zwyciężyli 18 sierpnia w Stargardzie, gdzie pokonali 1:0 Stal Stalową Wolę. Od tamtego czasu niestety nasz zespół notuje tragiczną serię 5 porażek i 1 remisu. Z Pogonią Siedlce również łatwo nie będzie. W najbliższym meczu na pewno nie zobaczymy pauzujących za kartki Patryka Baranowskiego i Filipa Karmańskiego. Szansę otrzymają zmiennicy. Uprawniony do gry jest stoper Wojciech Błyszko, na którego certyfikat z federacji niemieckiej klub czekał blisko cztery tygodnie. Z pewnością młody zespół Błękitnych stać na zwycięstwo. Widzieliśmy to w pierwszych pięciu meczach sezonu, gdzie Błękitni grali z wielkim zaangażowaniem i potrafili zwyciężać z wyżej notowanymi rywalami. Czas więc wrócić na właściwe tory i pokazać, że mimo młodego wieku wielu zawodników z tego składu zasługuje na grę na szczeblu centralnym.

Transmisja wideo mecz w systemie PPV na portalu

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/168628-KP-Blekitni-Stargard-MKP-Pogon-Siedlce-12-kolejka.htm

23.11.2019, godz. 13:00

ELANA TORUŃ

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

TORUŃ

Ostatnie spotkanie

16.11.2019, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

GÓRNIK POLKOWICE

3

2

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Jakub Sawczak

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting