19.09.2018

Porażka w zaległym meczu z Elaną

W zaległym meczu 9 kolejki spotkań przegrywamy przed własną publicznością z Elaną Toruń 1:2. Goście bramkę na 1:0 strzelili w 45 minucie pierwszej połowy, a jej strzelcem był Filip Kozłowski. W drugiej połowie w 50 minucie wyrównująca bramkę dla Błękitnych strzałem głową zdobył Patryk Baranowski. Elana zwycięską bramkę zdobyła w 75 minucie po strzale Daniela Kraski.

Błękitni Stargard 1-2 Elana Toruń

Patryk Baranowski 50 - Filip Kozłowski 45, Daniel Kraska 75

Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki - 18. Wiktor Patrzykąt (82, 26. Patryk Włóka), 27. Jakub Ostrowski, 2. Patryk Baranowski, 21. Grzegorz Rogala - 17. Adrian Kwiatkowski (79, 9. Piotr Kurbiel), 7. Michał Cywiński (46, 6. Filip Karmański), 8. Marcin Gawron (79, 13. Karol Orłowski), 23. Mateusz Kwiatkowski, 16. Błażej Starzycki - 10. Przemysław Brzeziański.

Elana: 33. Michał Nowak - 23. Jan Andrzejewski, 6. Patryk Urbański, 27. Michał Kołodziejski, 3. Kordian Górka - 17. Dominik Kościelniak(46, 8. Mateusz Stąporski), 19. Mariusz Kryszak, 7. Artur Lenartowski (67, 24. Damian Zagórski), 18. Maciej Stefanowicz, 16. Krzysztof Wołkowicz (90, 5. Maciej Felsch) - 15. Filip Kozłowski (74, 9. Daniel Kraska).

żółte kartki: A.Kwiatkowski, Karmański, Patrzykąt - Urbański.

sędziował: Maciej Pelka (Piła).

Błękitni kolejny mecz rozegrają także przed własną publicznością. Już w najbliższą niedzielę 23 września o godzinie 16:00 zmierzymy się z Górnikiem Łęczna.

27.10.2018, godz. 13:00