13.09.2018

Nie przestraszyć się trybun

Po dwutygodniowej przerwie Błękitni wracają do gry o ligowe punkty. Przed naszą drużyną bardzo trudne zadanie. Zagramy w Łodzi z Widzewem przed blisko 17 tysięczną publicznością, która żywiołowym dopingiem wspiera swój klub w każdym meczu. Błękitni do Łodzi pojadą walczyć o dobry wynik. Wielu młodych zawodników Błękitnych jeszcze nigdy nie grało przy tak licznej grupie kibiców. Na trybunach łódzkiego stadionu zasiądzie najlepszy wychowanek w historii Błękitnych, były zawodnik Widzewa Łódź Wiesław Wraga.

Błękitni do Łodzi jadą po dwutygodniowej przerwie. Dwa tygodnie temu nasz zespół przegrał na wyjeździe z Resovią Rzeszów 1:0. Tamte spotkanie nie należało do najlepszych w wykonaniu podopiecznych trenera Adama Topolskiego. Tydzień temu Błękitni pauzowali z powodu powołania naszego podstawowego młodzieżowca Błażeja Starzyckiego do reprezentacji Polski U19. Widzew tydzień temu grał przed własną publicznością. W dobrym stylu odprawił z kwitkiem spadkowicza z pierwszej ligi Górnik Łęczna, aż 3:0. Jedną z bramkę w tamtym meczu zdobył były zawodnik Błękitnych grający obecnie w Widzewie Maciej Kazimierowicz. Widzew przed własną publicznością jest bardzo groźny. W obecnym sezonie jako gospodarz jeszcze nie przegrał meczu. Jedyne punkty jakie Widzew stracił w Łodzi to był remis 1:1 w 3 kolejce ze Zniczem Pruszków. Resztę spotkań Widzew wygrał.

Widzew jest drużyną, którą wspiera fantastyczna publiczność. Na każdym meczu jest komplet ponad 16 tysięcy kibiców co we wszystkich rozgrywkach w Polsce jest jedną z najwyższych średnich meczowych kibiców. Błękitni, aby myśleć o dobrym wyniku muszą w tym meczu zagrać perfekcyjnie w obronie. Nie mogą się także przestraszyć tak licznej i żywiołowo dopingującej publiczności.

Mecz zostanie rozegrany w sobotę 15 września o godzinie 19:10. Tradycyjnie zapraszamy do obejrzenia tego meczu na żywo w bezpośredniej transmisji internetowej w systemie PPV w kwocie 12 zł. Transmisja będzie dostępna od godziny 18:40 pod linkiem :

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/168609-RTS-Widzew-Lodz-KP-Blekitni-Stargard-10-kolejka.htm

Arbitrem głównym sobotniego spotkania Widzew-Błękitni będzie Pan Piotr Urban reprezentujący okręg Warszawa

21.09.2019, godz. 16:00

POGOŃ SIEDLCE

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

SIEDLCE

Ostatnie spotkanie

14.09.2019, godz. 18:00

BYTOVIA BYTÓW

GRYF WEJHEROWO

1

0

Miejsce spotkania

BYTÓW

NASI PIŁKARZE

Jakub Sawczak

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting