01.09.2018

Na tarczy z dalekiego Rzeszowa

Najdalszy wyjazd w sezonie do Rzeszowa zakończył się porażką Błękitnych z Resovią 1:0. Gospodarze jedyną bramkę w meczu strzelili po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i strzale głową Sebastiana Zalepy w 36 minucie meczu. Kluczowa sytuacja miała miejsce w 20 minucie meczu, gdy  kontuzji doznał podstawowy obrońca Błękitnych Patryk Baranowski, który musiał opuścić boisko. W 64 minucie za drugą żółtą kartkę boisko musiał opuścić drugi obrońca Jakub Ostrowski. Na plus należy odnotować dobre zawody w bramce naszego bramkarza Mariusza Rzepeckiego.

Resovia Rzeszów 1-0 Błękitni Stargard

Sebastian Zalepa 36

Resovia: 98. Bartłomiej Banek - 20. Mateusz Kantor, 8. Konrad Domoń, 30. Sebastian Zalepa, 4. Rafał Mikulec - 27. Przemysław Pyrdek (82, 10. Michał Ogrodnik), 14. Szymon Kaliniec, 7. Dariusz Frankiewicz, 3. Kamil Antonik (87, 17. Szymon Feret), 6. Radosław Adamski (63, 9. Wadym Straszkewycz) - 11. Bartłomiej Buczek (75, 32. David Kwiek).

Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki - 18. Wiktor Patrzykąt, 27. Jakub Ostrowski, 2. Patryk Baranowski (20, 4. Mateusz Ogrodowski), 21. Grzegorz Rogala - 16. Błażej Starzycki (80, 14. Mikołaj Napora), 15. Junpei Shimmura (72, 7. Michał Cywiński), 6. Filip Karmański (61, 9. Piotr Kurbiel), 23. Mateusz Kwiatkowski, 17. Adrian Kwiatkowski - 10. Przemysław Brzeziański.

żółte kartki: Frankiewicz, Antonik - Ogrodowski, Ostrowski,

czerwona kartka: Jakub Ostrowski (64. minuta, Błękitni, za drugą żółtą).

sędziował: Mateusz Bielawski (Katowice).

W przyszłą sobotę 8 września powalczymy o punkty w Stargardzie. O godzinie 16:00 przy Ceglanej Błękitni będą podejmować Elanę Toruń.

23.09.2018, godz. 16:00