31.08.2018

Najdalszy wyjazd w sezonie

Przed Błękitnymi Stargard najdalszy wyjazd w sezonie. Nasz zespół w sobotę 1 września o godzinie 16:00 zagra w oddalonym od Stargardu o 810 km Rzeszowie z miejscową Resovią. Błękitni do Rzeszowa wyjechali dziś przed godziną 8:00 rano. Przed Błękitnymi ok. 12 godzin jazdy na drugi koniec Polski.

Resovia Rzeszów jest beniaminkiem II ligi. Do rozgrywek centralnych awansowała z III ligi gr. IV, którą pewnie zwyciężyła z dorobkiem 77 punktów wyprzedzając o 6 punktów drugi Motor Lubin. Rozgrywki drugoligowe Resovia rozpoczęła od porażki na własnym stadionie 1:3 ze Zniczem Pruszków. Była to jak dotychczas jedyna porażka Resovii przed własną publicznością. Kolejne trzy mecze z mocnymi przeciwnikami (Gryf Wejherowo, Górnik Łęczna, Elana Toruń) Resovia na własnym stadionie zremisowała. Resovia gorzej spisuje się na wyjazdach, gdzie jeszcze nie w tym sezonie nie zwyciężyła. Przed Błękitnymi bardzo ciężkie i trudne spotkanie. Resovia, która jeszcze w tym sezonie nie zaznała smaku zwycięstwa będzie chciała za wszelką cenę zdobyć pierwszy komplet punktów w tym sezonie. Błękitni, aby pokrzyżować plany gospodarzy, będą musieli zagrać na pełnej koncentracji przez całe spotkanie. Do kadry Błękitnych powraca napastnik Przemysław Brzeziański, który z powodów osobistych nie był do dyspozycji w ostatnim meczu z ROW 1964 Rybnik. Błękitni w poprzedniej kolejce po dobrym meczu tylko zremisowali w Stargardzie z ROW 1964 Rybnik 1:1. W tabeli Błękitni z dorobkiem 11 punktów zajmują 9 miejsce, Resovia z dorobkiem 3 punktów jest na miejscu 17.

Arbitrem głównym spotkania Resovia-Błękitni będzie Pan Mateusz Bielawski z Katowic. Jak dotychczas arbiter ten nie sędziował żadnego meczu z udziałem Błękitnych Stargard.

Tradycyjnie serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego meczu w bezpośredniej transmisji telewizyjnej w systemie PPV w kwocie 12 zł. Wykupując transmisję wspierasz swój klub. Transmisja dostępna pod linkiem:

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/166807-CWKS-Resovia-Rzeszow-KP-Blekitni-Stargard-8-kolejka.htm

23.11.2019, godz. 13:00

ELANA TORUŃ

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

TORUŃ

Ostatnie spotkanie

16.11.2019, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

GÓRNIK POLKOWICE

3

2

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Paweł Bednarski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting