21.08.2018

Powalczyć przy Wzgórzu Wolności

Gryf Wejherowo będzie kolejnym przeciwnikiem Błękitnych Stargard. Mecz w ramach 6. kolejki spotkań o mistrzostwo II ligi odbędzie się w środę 22 sierpnia o godzinie 18:00 w Wejherowie. Boisko przy Wzgórzu Wolności w Wejherowie zawsze było trudnym terenem dla większości drużyn. Gryf w obecnym sezonie jeszcze na swoim terenie nie przegrał. Błękitni natomiast jeszcze w tym sezonie nie przegrali na wyjeździe.

Wyjazd do Wejherowa jest jednym z najbliższych w tym sezonie dla naszej drużyny. Do pokonania mamy jedynie niecałe 300 km. Mimo tego Błękitni udadzą się do Wejherowa dzień wcześniej, aby dobrze być przygotowanym do tego spotkania. Gryf Wejherowo na własnym stadionie w tym sezonie zremisował z Górnikiem Łęczna 2:2, zwyciężył z ROW 1964 Rybnik 1:0 oraz pokonał Elanę Toruń 3:1. Błękitni w obecnym sezonie znakomicie spisują się na wyjazdach. W dwóch meczach rozegranych na wyjeździe Błękitni zwyciężyli w Elblągu Olimpię 1:0 oraz w Pruszkowie Znicz 2:1. Zapowiada się więc bardzo ciekawy pojedynek.

W ubiegłym sezonie w Wejherowie nasz zespół rozbił będący w kryzysie Gryf aż 3:0. W Stargardzie Gryf się zrewanżował i pokonał Błękitnych 3:2.

Arbitrem głównym spotkania Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard będzie Pan Paweł Horożaniecki reprezentujący okręg Żary. Jak dotychczas arbiter ten nie sędziował żadnego meczu z udziałem naszej drużyny.

Tradycyjnie zapraszamy i zachęcamy do obejrzenia tego meczu na żywo w systemie PPV. Koszt zakupu transmisji wynosi 12 zł. Przy wykupie transmisji wspierasz swój klub. Link do meczu

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/166697-WKS-Gryf-Wejherowo-KP-Blekitni-Stargard-6-kolejka.htm

19.10.2019, godz. 15:00

STAL RZESZÓW

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

RZESZÓW

Ostatnie spotkanie

13.10.2019, godz. 14:00

BŁĘKITNI STARGARD

SKRA CZĘSTOCHOWA

3

0

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Karol Jabłoński

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting