10.08.2018

Zapomnieć o pucharze

Przed Błękitnymi kolejny daleki wyjazd. W sobotę 11 sierpnia o godzinie 18:00 nasz zespół zagra w Pruszkowie ze Zniczem. Błękitni muszą jak najszybciej zapomnieć o pechowej porażce w Pucharze Polski i zebrać wszystkie siły na najbliższy mecz ligowy. Czasu na odpoczynek było bardzo mało. Po jednym dniu odpoczynku, już dziś po porannym lekkim treningu Błękitni wyjadą w daleką podróż do Pruszkowa.

Środowy mecz w Pucharze Polski kosztował młody zespół Błękitnych sporo zdrowia. Znicz także rozgrywał mecz pucharowy z trzecioligową Wisłą Puławy, który również przegrał 1:2 . Z tym, że Znicz grał dzień wcześniej we wtorek, dzięki czemu miał jeden dzień więcej na regenerację sił. Ponadto Znicz mecz pucharowy rozegrał w większości zawodnikami rezerwowymi, którzy nie grali w ostatnim ligowym meczu z Widzewem Łódź (1:1). Mimo, to jesteśmy przekonani, że Błękitni tak jak w ostatnich meczach pokażą się z dobrej strony z wieloma ciekawymi zespołowymi akcjami, lepszą skutecznością, a także koncentracją do samego końca meczu. W drużynie Adama Topolskiego jest ogromny potencjał. Z każdym dniem treningów zgranie i zrozumienie między zawodnikami jest coraz lepsze co powinno zaprocentować korzystnymi wynikami.

Arbitrem głównym spotkania Znicz-Błękitni będzie Pan Damian Kos z Gdańska. Tradycyjnie w systemie PPV bezpośrednią transmisję z tego spotkania przeprowadzi telewizja internetowa tvcom.pl Zapraszamy do zakupu transmisji. Dzięki płatności za transmisję WSPIERASZ SWÓJ KLUB.

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/166513-MKS-Znicz-Pruszkow-KP-Blekitni-Stargard-4-kolejka.htm

21.09.2019, godz. 16:00

POGOŃ SIEDLCE

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

SIEDLCE

Ostatnie spotkanie

14.09.2019, godz. 18:00

BYTOVIA BYTÓW

GRYF WEJHEROWO

1

0

Miejsce spotkania

BYTÓW

NASI PIŁKARZE

Konrad Skuza

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting