03.08.2018

Pozdrowienia z obozu w Trzebieży

Blisko 130 dzieci trenujących w Akademii Piłkarskiej Błękitni przebywa obecnie na obozie sportowym w Trzebieży nad Zalewem Szczecińskim niedaleko Polic. Obóz trwa od 2 do 9 sierpnia. Na obozie trenują dzieci z roczników od 2003 do 2010. Opiekę nad nimi sprawuje dziesięciu trenerów Błękitnych oraz opiekunowie grup.

Do dyspozycji wszystkie grupy mają wielofunkcyjne boisko ze sztuczną nawierzchnią, pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej, dwa boiska do piłki siatkowej, rozległe tereny lesiste Puszczy Wkrzańskiej i wypożyczalnię rowerów. W przerwach między treningami dzieci korzystają także z uroków kąpieliska nad Zalewem Szczecińskim. W dniu jutrzejszym na dużym telebimie obejrzą na żywo starszych kolegów z pierwszego zespołu czyli mecz drugoligowych Błękitnych Stargard z Rozwojem Katowice.

Zawodnicy ciężko pracują nad forma przed rozpoczęciem nowego sezonu rozgrywkowego o mistrzostwo województwa zachodniopomorskiego w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Dzieciaki pozdrawiają wszystkich kibiców Błękitnych Stargard a w szczególności swoich rodziców. Na bieżąca będziemy Państwu zamieszczać zdjęcia z pobytu naszych młodych piłkarzy podczas obozu.

, godz.

.

.

Miejsce spotkania

.

Ostatnie spotkanie

19.05.2019, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

PGE GKS BEŁCHATÓW

0

0

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Błażej Starzycki

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting