02.08.2018

Przed meczem z Rozwojem

W sobotę 4 sierpnia o godzinie 16:00 na stadionie przy Ceglanej w Stargardzie Błękitni będą podejmować Rozwój Katowice. Zawodnicy w minionym tygodniu ciężko pracowali nad jeszcze lepszym zgraniem. Duet trenerski Adam Topolski, Jarosław Piskorz analizowali różne warianty gry na mecz z Rozwojem. Bramkarze ciężko pracowali pod czujnym okiem trenera bramkarzy Sławomira Szczecińskiego.

- ciężko pracujemy na każdym treningu, aby być jeszcze lepiej przygotowanym do kolejnego meczu, pracujemy także nad jeszcze lepszym zgraniem. Cieszę się, że w drużynie widać rywalizację, walkę o kadrę meczową, każdy daje z siebie wszystko co powinno zaprocentować w kolejnych meczach powiedział trener Adam Topolski

Najbliższy przeciwnik Rozwój Katowice zawsze był niewygodnym zespołem dla Błękitnych. W ubiegłym sezonie Błękitni przegrali w Stargardzie z Rozwojem 1:2. Rozwój obecny sezon rozpoczął od remisu 2:2 w Toruniu z Elaną. W ubiegłym tygodniu przegrał przed własną publicznością z Widzewem Łódź 0:4. Mimo wysokiej porażki piłkarsko Rozwój zaprezentował się w meczu z Widzewem z dobrej strony. Do Stargardu przyjedzie powalczyć o pierwsze w tym sezonie zwycięstwo.

Błękitni Stargard po porażce u siebie w pierwszej kolejce z Olimpią Grudziądza 1:2 tydzień temu zwyciężyli na wyjeździe 1:0 Olimpię Elbląg. Szczególnie mecz w Elblągu mógł się podobać stargardzkim kibicom. Błękitni wyglądali w meczu w Elblągu bardzo dobrze. Walczyli przez pełne 90 minut i zwyciężyli zasłużenie. Cała drużyna ciężko trenowała w minionym tygodniu, aby w kolejnym meczu było jeszcze lepiej.

Arbitrem głównym meczu Błękitni Stargard – Rozwój Katowice będzie Pan Tomasz Białek z Drezdenka. W ubiegłym sezonie arbiter ten sędziował dwa mecze z udziałem Błękitnych. Oba odbyły się w Stargardzie: Błękitni Stargard – Stal Stalowa Wola 0:0 oraz Błękitni Stargard – Radomiak Radom 1:0.

21.09.2019, godz. 16:00

POGOŃ SIEDLCE

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

SIEDLCE

Ostatnie spotkanie

14.09.2019, godz. 18:00

BYTOVIA BYTÓW

GRYF WEJHEROWO

1

0

Miejsce spotkania

BYTÓW

NASI PIŁKARZE

Dominik Sasiak

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting