29.07.2018

Pewne zwycięstwo Błękitnych !

Błękitni Stargard w bardzo dobrym stylu pokonali na wyjeździe Olimpię Elbląg 1:0. Bramkę dla Błękitnych w 13 minucie meczu zdobył Wiktor Patrzykąt. Błękitni zagrali znakomite zawody. Byli bardziej widoczni, dłużej utrzymywali się przy piłce i stworzyli sobie kilkanaście sytuacji bramkowych. Całkowicie zdominowali gospodarzy i przywożą do Stargardu zasłużone trzy punkty. Jest to pierwsze zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach młodego składu Błękitnych

Olimpia Elbląg 0-1 Błękitni Stargard

Wiktor Patrzykąt 13

Olimpia: 80. Krzysztof Pilarz - 7. Michał Balewski, 2. Tomasz Lewandowski, 5. Kamil Wenger, 11. Mateusz Bogdanowicz(78, 6. Anton Kołosow) - 16. Tomasz Sedlewski (46, 10. Mateusz Szmydt), 4. Kacper Korkliniewski, 13. Michał Kuczałek(58, 8. Michał Ressel), 24. Tomasz Persona, 23. Michał Kiełtyka - 17. Jakub Bojas.

Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki - 18. Wiktor Patrzykąt, 3. Patryk Baranowski, 2. Mateusz Ogrodowski (90, 27. Jakub Ostrowski), 21. Grzegorz Rogala - 16. Błażej Starzycki, 15. Junpei Shimmura, 6. Filip Karmański (65, 8. Marcin Gawron), 23. Mateusz Kwiatkowski, 17. Adrian Kwiatkowski (88, 13. Karol Orłowski) - 24. Przemysław Brzeziański (73, 8. Michał Cywiński).

żółte kartki: Lewandowski, Korkliniewski - Shimmura, Karmański.

sędziował: Marcin Liana (Bydgoszcz).

Zespół do dzisiejszego meczu został perfekcyjnie przygotowany przez duet trenerski Adam Topolski, Jarosław Piskorz. Wszystkie założenie taktyczne każda formacja realizowała wzorowo przez pełne 90 minut. Przy lepszej skuteczności Błękitni mogli ten mecz wygrać znacznie wyżej.

W przyszłą sobotę o 16:00 w Stargardzie Błękitni Stargard będą podejmować Rozwój Katowice.

18.08.2018, godz. 16:00