19.07.2018

Startuje druga liga

Już w najbliższą sobotę 21 lipca w Stargardzie przy ul. Ceglanej Błękitni Stargard rozegrają swój pierwszy mecz ligowy w nowym sezonie rozgrywkowym. Przeciwnikiem biało - niebieskich będzie spadkowicz z pierwszej ligi Olimpia Grudziądz. Początek spotkania o godzinie 16:00.

Nowy sezon w drugiej lidze zapowiada się bardzo interesująco. Jeszcze nigdy druga liga nie była tak silna i nie skupiała tak znanych marek w polskiej piłce nożnej. Błękitni zagrają m.in. z Ruchem Chorzów, Widzewem Łódź, Górnikiem Łęczna, GKS Bełchatów czyli drużynami, które mają wiele spotkań rozegranych na poziomie ekstraklasy. Również kadra Błękitnych w nadchodzących rozgrywkach zapowiada się niezmiernie interesująco. Po zmianie na stanowisku pierwszego trenera i wygaśnięciu większości kontraktów dotychczasowym zawodnikom w Błękitnych zaszło wiele zmian. Część zawodników z poprzedniego składu trafiło do klubów pierwszoligowych, część przeszła do innych klubów w niższych ligach, a część nie przedłużyła zaproponowanych nowych kontraktów. 

Błękitni do nowego sezonu przygotowywali się pod wodzą nowego trenera Adama Topolskiego. Trenera posiadającego licencję UEFA PRO, z bogatą przeszłością jako zawodnika oraz trenera klubów ekstraklasowych.  Do naszej drużyny dołączyło wielu utalentowanych młodych zawodników. Jak zapowiedział trener Topolski, Błękitni będą walczyć o jak najlepszy wynik w każdym meczu. Mają zamiar pokazać to z czego słynęli kilka sezonów temu czyli charakter, walkę o każdy metr boiska i nieustępliwość. Odmłodzona kadra Błękitnych będzie chciała pokazać się na szczeblu centralnym i wypromować się do wyższej ligi. Pierwsza okazja już w najbliższym meczu z Olimpią Grudziądz.

Arbitrem głównym meczu Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz będzie Pan Albert Różycki z Łodzi. Tradycyjnie z tego meczu będzie przeprowadzona transmisja internetowa na stronie tvcom.pl Niestety od nowego sezonu decyzją Stowarzyszenia Druga Liga Polska transmisje z meczów rozgrywek drugiej ligi będą płatne (15 zł)  i będą przeprowadzana w systemie PPV. Dobra wiadomość jest taka, że transmisje na żywo będą przeprowadzana ze wszystkich meczy w drugiej lidze z każdej kolejki. Będzie więc możliwość obejrzenia wszystkich meczów wyjazdowych Błękitnych Stargard. Będą to transmisje z komentatorem, a po zakończonej kolejce ze wszystkich meczów będą przygotowana skróty każdego meczu. 

Link do transmisji:

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/166439-KP-Blekitni-Stargard-GKS-Olimpia-Grudziadz-1-kolejka.htm

24.04.2019, godz. 17:00

BŁĘKITNI STARGARD

SIARKA TARNOBRZEG

Miejsce spotkania

STARGARD

Ostatnie spotkanie

13.04.2019, godz. 13:30

POGOŃ SIEDLCE

BŁĘKITNI STARGARD

4

1

Miejsce spotkania

SIEDLCE

NASI PIŁKARZE

Mariusz Rzepecki

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting