14.07.2018

Pogoń Szczecin - Błękitni Stargard 5:2 (2:1)

Błękitni Stargard w spotkaniu sparingowym rozegranym na głównej płycie stadionu przy ul. Twardowskiego w Szczecinie przegrali z ekstraklasową Pogonią 5:2. Mecz był zamknięty dla publiczności. Do przerwy Błękitni po dobrej grze przegrywali z wyżej notowanym rywalem 2:1. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Grzegorz Rogala. W drugiej połowie trener Topolski dokonał dziewięciu zmian co przełożyło się na grę. Pogoń w drugiej połowie zdobyła cztery bramki, trzy na swoje konto i jedną samobójczą na konto Błękitnych. Był to bardzo dobry test mecz przed rozpoczynającymi się w przyszłym tygodniu rozgrywkami ligowymi.

Bramki dla Pogoni: Hubert Matynia, Kamil Drygas, Tomasz Hołota, Adam Frączczak, David Stec

Bramki dla Błękitnych: Rogala, bramka samobójcza

Błękitni Stargard: Rzepecki (Brzozowski 46'),Patrzykąt, Baranowski (Konopski 46'), Ogrodowski (Ostrowski 46'), Rogala (Sitkowski 80'), Starzycki (Peda 46'), Karmański (Orłowski 46'), Shimmura, Adrian Kwiatkowski (Nowak 75'), Mateusz Kwiatkowski (Cywiński 46'), Brzeziański (Prawucki 46')

W Błękitnych testowany był urodzony w Policach, wychowanek Arkonii Szczecin były zawodnik esktraklasowej Bruk-Bet Termalica Nieciecza 21 letni Krystian Peda. Z Błękitnymi trenuje również stoper Mateusz Ogrodowski (22 lata) zawodnik Stilonu Gorzów Wielkopolski, bramkarz Patryk Brzozowski (21 lat) zawodnik  Pogoni Szczecin oraz Wiktor Patrzykąt (21 lat) wychowanek Aluminium Konin ostatni podstawowy zawodnik Warty Poznań, którzy są coraz bliżej zasilenia naszej kadry.

27.10.2018, godz. 13:00