04.07.2018

Junpei Shimmura i Błażej Starzycki w Błękitnych

Jeden z najzdolniejszych zawodników młodego pokolenia w naszym województwie, powoływany na konsultacje kadry Polski U18 oraz U19 , stargardzianin obecnie zawodnik Centralnej Ligi Juniorów w Pogoni Szczecin Błażej Starzycki ( 2000 r.) oraz bardzo doświadczony pomocnik pochodzący z Japonii, mieszkający i grający w Polsce od 2013 roku, 30 letni Junpei Shimmura będą w nowym sezonie reprezentować barwy Błękitnych Stargard.

Junpei Shimmura podpisał z Błękitnymi roczny kontrakt. Od 2013 roku był związany z Gwardią Koszalin w której był czołową postacią. Do Błękitnych przechodzi jako wolny zawodnik. Natomiast Błażej Starzycki przejdzie do Błękitnych z Pogoni Szczecin na zasadzie rocznego wypożyczenia.

Junpei Shimmura to wyróżniający się zawodnik w rozgrywkach drugiej ligi w poprzednim sezonie, gra na pozycji defensywnego pomocnika . Będzie w Błękitnych odpowiedzialny za środek pola i z pewnością jest dużym wzmocnieniem naszej kadry – powiedział Jarosław Piskorz drugi trener Błękitnych.

Jeżeli chodzi o Błażeja Starzyckiego to cieszymy się, że kolejny zdolny piłkarz ze Stargardu zasili naszą kadrę – podkreślił Piskorz.

Osiemnastoletni Błażej Starzycki to jeden z lepszych zawodników młodego pokolenia w naszym województwie, który ma duże szanse rozwinąć swoje umiejętności na szczeblu ogólnopolskim. Jest systematycznie powoływany na konsultacje szkoleniowe reprezentacji Polski w swojej kategorii wiekowej.

Nowych zawodników witamy w Błękitnych i życzymy samych sukcesów w nowym sezonie !

24.04.2019, godz. 17:00

BŁĘKITNI STARGARD

SIARKA TARNOBRZEG

Miejsce spotkania

STARGARD

Ostatnie spotkanie

13.04.2019, godz. 13:30

POGOŃ SIEDLCE

BŁĘKITNI STARGARD

4

1

Miejsce spotkania

SIEDLCE

NASI PIŁKARZE

Mateusz Ogrodowski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting